Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności tel. 18 26 66 023,  Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie  tel. 18 26 40 807, 18 26 64 207  
A A A
Znajdujesz się tutaj: » Lipiec 2012
» Przetarg na usługi hotelarsko-gastronomiczne

Nowy Targ: Usługi hotelarsko-gastronomiczne wraz z udostępnieniem sali wykładowej oraz Sali do zabaw i zajęć dla dzieci dla 49 osób- uczestników Warsztatów z zakresu treningu kompetencji i umiejętności społecznych w ramach Projektu systemowego pn. „Wykluczyć wykluczenie wśród mieszkańców powiatu nowotarskiego”.

» czytaj więcej

» Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Nowym Targu informuje

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Nowym Targu informuje, że przyjmowane są wnioski osób niepełnosprawnych zainteresowanych uzyskaniem dofinansowania w ramach programu „Aktywny Samorząd”. Wnioski wraz z załącznikami są do pobrania w siedzibie PCPR w Nowym Targu przy ul. Szaflarskiej 39 w godz. od 8.00 – 14.30 lub ze strony internetowej. Ponadto szczegółowe informacje są zamieszczone na stronie www.pfron.org.pl

» czytaj więcej

» Warsztaty wyjazdowe dla wychowanków rodzin zastępczych i placówek opiekuńczo-wychowawczych

W dniach od 22-24 czerwca 2012 r. w Pensjonacie i Restauracji NOWAK w Łapszach Niżnych odbyły się warsztaty integracyjne dla wychowanków z rodzin zastępczych i placówek opiekuńczo-wychowawczych.

» czytaj więcej

» Dzień Rodzicielstwa Zastępczego

W dniu 27 czerwca 2012 r. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Nowym Targu zorganizowało imprezę z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego. Impreza organizowana jest od trzech lat w ramach projektu „Wykluczyć wykluczenie wśród mieszkańców powiatu nowotarskiego” realizowanego przez naszą jednostkę, a współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

» czytaj więcej

» Program wyrównywania różnic między regionami II

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Nowym Targu informuje o przystąpieniu przez Powiat Nowotarski do realizacji w roku 2012 zatwierdzonego przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych „Programu wyrównywania różnic między regionami II.”

» czytaj więcej

» Mediacje rodzinne

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Nowym Targu uprzejmie informuje, że w ramach projektu „Wykluczyć wykluczenie wśród mieszkańców powiatu nowotarskiego” zostały zorganizowane mediacje rodzinne.

» czytaj więcej

» Informacja do wyjazdu na turnus rehabilitacyjny w Mrzeżynie

Informacja dla uczestników projektu „Wykluczyć wykluczenie wśród mieszkańców powiatu nowotarskiego” – wyjazd na turnus rehabilitacyjny w Mrzeżynie:

– miejsce zbiórki: parking Bursy Szkolnictwa Ponadgimnazjalnego, ul. Bolesława Wstydliwego 14, Nowy Targ, wjazd na parking od Alei Tysiąclecia ( naprzeciwko Hali Sportowej „Gorce”)
– godzina zbiórki: 6.30 w dniu 11.07.2012 r. /środa/
– godzina wyjazdu: 7.00

» czytaj więcej


pzdn


nhofv2b3da3zeq2g

„Wzrost umiejętności korzystania z nowoczesnych technologii informacyjnych mieszkańców powiatu nowotarskiego zagrożonych wykluczeniem cyfrowym”stopka

Dane kontaktowe

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Nowym Targu
tel. (18) 26 40 807
tel./fax (18) 26 64 207
e-mail: pcpr@nowotarski.pl