Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności tel. 18 26 66 023,  Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie  tel. 18 26 40 807, 18 26 64 207  
A A A
Znajdujesz się tutaj: » Listopad 2013
» Rozpoznanie rynku na świadczenie usług pocztowych

Zapytanie ofertowe pozaustawowe na podstawie art. 4 ust 8 Ustawy Prawo Zamówień Publicznych dla zamówienia, którego wartość nie przekracza wyrażonej w złotych równowartości 14 000 euro

» czytaj więcej

» Wycieczka do Parku Wodnego BANIA

W związku z realizacją działań o charakterze środowiskowym w dniu 19 października 2013 r. został zorganizowany wyjazd na basen do Parku wodnego Bania w Białce Tatrzańskiej.

W wycieczce udział wzięły rodziny zastępcze wraz z wychowankami, a także osoby borykające się z problemami opiekuńczo-wychowawczymi. W wycieczce udział wzięło około 70 osób. Wyjazd z Nowego Targu nastąpił o godzinie 9.00, następnie po dotarciu autokarem na miejsce i odbiorze karnetów uczestnicy mogli korzystać z atrakcji Basenów. W trakcie pobytu na Basenach przewidziany był posiłek. Z informacji uzyskanych od rodzin wynika, że pobyt w Parku Wodnym BANIA był bardzo udany.

» czytaj więcej

» Warszaty wyjazdowe do Białki Tatrzańskiej

W dniach 22-25 sierpnia 2013 r. w Białce Tatrzańskiej w pensjonacie „Pod Litwinką” odbyły się warsztaty z zakresu treningu kompetencji i umiejętności społecznych. Warsztaty prowadzone były przez psychologa Panią Magdalenę Sowa, przy współpracy dwóch pedagogów Pani Agaty Pulki i Pana Pawła Dziadkowca.

 

» czytaj więcej

» Wycieczka do Teatru im. Julisza Słowackiego w Krakowie

W dniu 5 października 2013 r. zorganizowany został wyjazd do Krakowa na spektakl teatralny w Teatrze im. Julisza Słowackiego. Uczestnikami wyjazdu byli wychowankowie pieczy zastępczej. Wyjazd z Nowego Targu nastąpił o godzinie 14.30, a następnie w Krakowie wychowankowie spożyli obiad w restauracji „KOKO” na Rynku Głównym. Po obiedzie wszyscy spacerem udali się do Teatru im. Julisza Słowackiego na spektakl zatytuowany „Maskarada”, który rozpoczął się o godzinie 19.00. Następnie około godziny 21.30 nastąpił powrót do Nowego Targu.

Jak wynika z relacji wychowanków wycieczka była bardzo udana, a przedstawienie w Tatrze ciekawe.

» czytaj więcej

» Wyjazd do ZOO do Krakowa

W ramach działań środowiskowych w dniu 21 września 2013 r. zorganizowany został wyjazd do ZOO w Krakowie oraz na seans filmowy „Smerfy 2″ w systemie 3D w kinie wraz z obiadem w restauracji w Krakowie. Była to impreza o charakterze edukacyjno-kulturalnym dla podopiecznych rodzin zastępczych oraz ich opiekunów.

Z relacji uczestników wycieczki wynika, że impreza była bardzo interesująca i ciekawa. W wycieczce wzięło udział 45 osób.

» czytaj więcej


pzdn


nhofv2b3da3zeq2g

„Wzrost umiejętności korzystania z nowoczesnych technologii informacyjnych mieszkańców powiatu nowotarskiego zagrożonych wykluczeniem cyfrowym”stopka

Dane kontaktowe

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Nowym Targu
tel. (18) 26 40 807
tel./fax (18) 26 64 207
e-mail: pcpr@nowotarski.pl