Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności tel. 18 26 66 023,  Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie  tel. 18 26 40 807, 18 26 64 207  
A A A
Znajdujesz się tutaj: » Doradztwo Specjalistyczne
Doradztwo Specjalistyczne
Doradztwo Specjalistyczne

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Nowym Targu informuje, że w ramach projektu ”Wykluczyć wykluczenie wśród mieszkańców powiatu nowotarskiego”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego realizowane jest w naszej jednostce specjalistyczne doradztwo: psychologiczne, prawne.

Poradnictwo skierowane jest do mieszkańców powiatu nowotarskiego, szczególnie do osób wykluczonych lub zagrożonych wykluczeniem społecznym (m.in. osób niepełnosprawnych, osób borykających się z problemami opiekuńczo-wychowawczymi lub przemocy w rodzinie).

Poradnictwo jest świadczone bezpłatnie w Punkcie Konsultacyjnym mieszczącym się w budynku PCPR w Nowym Targu przy ul. Szaflarskiej 39, według załączonych harmonogramów.

 

Zachęcamy zainteresowane osoby do korzystania z proponowanego wsparcia.

Informujemy, że istnieje możliwość telefonicznego ustalenia terminu spotkania z doradcami; nr tel. 18/2664207.

Do pobrania:

  1. Harmonogram doradztwa psychologicznego - aktualizacja
  2. Harmonogram poradnictwa prawnego - aktualizacja
pokl

pzdn


nhofv2b3da3zeq2g

„Wzrost umiejętności korzystania z nowoczesnych technologii informacyjnych mieszkańców powiatu nowotarskiego zagrożonych wykluczeniem cyfrowym”stopka

Dane kontaktowe

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Nowym Targu
tel. (18) 26 40 807
tel./fax (18) 26 64 207
e-mail: pcpr@nowotarski.pl